T.C.LAPSEKİ KAYMAKAMLIĞI 

   
T.C. İçişleri Bakanlığı e-icisleri projesi Bilgi Edinme İnsan Hakları Başvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
 


 



 GESTAŞ FERİBOTLARI

      HAVA DURUMU


Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Tören Protokolü

 LAPSEKİ İLÇESİ TÖREN PROTOKOLÜ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

 
S.NO LAPSEKİ İLÇESİ TÖREN PROTOKOLÜ
  MÜLKİ İDARE AMİRİ
1 İsmail Ayhan TAVLI Kaymakam
   GARNİZON KOMUTANI
2  Dnz.Albay Recep ŞENVELİ Umurbey Ordonat Komutanı
  BELEDİYE BAŞKANI
3  Eyüp YILMAZ Belediye Başkanı
  CUMHURİYET KIDEMLİ SAVCISI
4 Kadim KABAKTEPE Kıdemli Cumhuriyet  Savcısı
  YÜKSEK OKUL MÜDÜRÜ
5 Yard.Doç.Dr.Feyza KOLCU Meslek Yüksek Okulu Müdürü
  GARNİZON KOMUTANLIĞINCA TESPİT EDİLEN SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
6 Jan.Üsteğmen Emrah AVDAN İlçe Jandarma Komutanı
  EMNİYET MÜDÜRÜ
7 Murat DURAN İlçe Emniyet Amiri
   SAVCILAR ve HAKİMLER
8 Kadim KABAKTEPE Cumhuriyet Savcısı
  Ayşegül BİÇER Cumhuriyet Savcısı
  Nuh UZUN  Cumhuriyet Savcısı
  Buket KABAKTEPE Hakim

Ayşe Seda GÜLSEVEN  Hakim
  İKTİDAR PARTİSİ-ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
9 Nuri KASÇI Adalet ve Kalkınma Partısı İlçe Başkanı
  Nejdet TURGAY Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı
  Hüseyin DOĞAN Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı
  DEVLET BAKANLIĞI MENSUPLARI
10 Remzi KARADOĞAN İlçe Müftüsü
  Cihat GÜNDÜZ Spor İlçe Müdür V.
  İÇİŞLERİ BAKANLIĞI  MENSUPLARI
11 Hasan KARA Yazı İşleri Müdürü
  Ahmet ALKAN Özel İdare Müdürü
  Seval AKÇA Nüfus Müdürü
  MALİYE BAKANLIĞI MENSUPLARI
12 Murat BAŞER Mal Müdürü V.
  MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MENSUPLARI
13 Ali KOCABAŞ İlçe Milli Eğitim Müdürü
  BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI MENSUPLARI
14 Ahmet KARATOSUN Tapu Müdürü
  SAĞLIK BAKANLIĞI MENSUPLARI
15 Dr. Fatma TAŞDELEN İlçe Sağlık Müdür V.
  TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI
16 Hatice CEREN İlçe Gıda Ter. Hay. Md.
  KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MENSUPLARI
17 Ali Osman ÜNAL Kütüphane Memuru
  ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIĞI MENSUPLARI
18 İzzet MUTLUBAŞ Umurbey Orman İşletme Şefi
  Ertunç Can POLAT Orman İşletme Şefi
  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENEN ŞUBE MÜDÜRLERİ VE ORTA ÖĞRETİM VE TEMEL EĞİTİM OKUL MÜDÜRLERİ
19 Durmuş YAYLACI Milli Eğitim Şube Müdürü
  Murat BÜYÜK Hüseyin Akif Terzioğlu Anadolu Lisesi
  Ruhan EMEÇ Atatürk Lisesi
  Engin TOPAL İmam Hatip lisesi Müdürü
  Orhan AKMAN Halk Eğitim Merkezi Müdürü
  Kemalettin KOCAOĞLU Plevne İlköğretim Okulu Müdürü
  Fatih Mehmet SEVER 25 Eylül İlköğretim Okulu Müdürü
  Hayati YILDIZ İsmail Baykut İlköğretim Okulu Müdürü
  Ertuğrul SAYGIN Öğretmen Evi Müdürü
  RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ
20 Nuray SAVUR T.C.Ziraat Bankası Müdürü
  Şeref SARI T.C.Halk Bankası Müdürü
  KAMU İKTİSADİ TEŞEKKÜLÜ MENSUPLARI
21 Engin KARAMAN Posta İşleri Müdür V.
  Mustafa ÇALIŞKAN Türk Telekom Bakım İşleri Sorumlusu
  Serhat ULUER Uedaş İşletme Şefi
  TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI
22 Yüksel ÜSTÜNALP Demokrat Parti İlçe Başkanı
  İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ
23 Tayfun SEVİM İL Genel Meclis Üyesi AKP
  Hasan ENGİN İL Genel Mecli Üyesi  AKP
  Ali KOLTUK İL Genel Meclis Üyesi MHP
  BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
24 Muammer TEMEL Belediye Meclis Üyesi - AKP
  Sevda KILIÇ Belediye Meclis Üyesi - AKP
  Hakan GENÇ Belediye Meclis Üyesi - AKP
  Metin YILMAZ Belediye Meclis Üyesi - AkP
  Mehmet KEHYE Belediye Meclis Üyesi - AKP
  Mehmet SAĞLAM Belediye Meclis Üyesi - AKP
  Necati YALÇINKAYA Belediye Meclis Üyesi - MHP
  İhsan AKYOL Belediye Meclis Üyesi - MHP
  Aynur KURT Belediye Meclis Üyesi - MHP
  Abdullah DİNDAR Belediye Meclis Üyesi - MHP
  Nilüfer SOYUPAK Belediye Meclis Üyesi - CHP
  MESLEK KURULUŞLARI TEMSİLCİLERİ
25 Cengiz TEOMAN Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı
  Ender GÜNEŞ Küçük Ot.ve Taş.Kooparatif Başkanı
  İbrahim ERGİN Şöförler Odası Başkanı
  Sadık ÖZDEM Ziraat Odası Başkanı
  ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
26 Perlin YILMAZ Türkiye İş Bankası Müdürü
  Recep GÜLTEKİN Deniz Bank Müdürü
  KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK TEMSİLCİLERİ
27 Rasim GENÇ Kızılay Başkanı
  Yaşar GENÇ Türk Hava K. Başkanı
  Şenay KILIÇ Atatürkçü D.D.Başkanı
  Sami TOZAN TEMAD Der.Bşkanı
  BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI
28 Basri ULAŞ Çardak Belediye Başkanı
  Sami YAVAŞ Umurbey Belediye Başkanı
  BASIN  MENSUPLARI
29 Orhan AKTUĞ  
 
 
Ercan ÖZÇETİN  
  Mustafa UÇMAZ  



Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No:6 Lapseki / Çanakkale
Telefon:0286   5121012   Fax:0286   5121506