S.NO ÜNVANI ADI SOYADI  
1 Kaymakam Tahir ŞAHİN
MAHALLİN EN BÜYÜK KOMUTANI,  GARNİZON KOMUTANI
2 Garnizon Komutanı Yarbay Türker ALTINGÖZ
İLÇE BELEDİYE BAŞKANI 
3 Belediye Başkanı Eyüp YILMAZ
CUMHURİYET BAŞSAVCISI- ÜNİVERSİTE (MESLEK YÜKSEK OKUL)REKTÖRLERİ- DOÇENT- BARO TEMSİLCİSİ
4 Cumhuriyet Başsavcısı Soner HİÇDURMAZ
5 Meslek Yüksek Okul Müdürü Yrd. Doc. Dr. Engin GÜR
6 Savcı Selami ÇOLAK
7 Hâkim  Mehmet Şerif AKTÜRK
8 Hâkim Halil YILMAZ
9 Baro Temsilcisi Av. Emine GÜNEY
İLÇE GENEL KOLLUĞUN EN ÜST AMİRLERİ
10 İlçe Jandarma Komutanı J.Üstteğmen Uğur ABALI
11 İlçe Emniyet Müdürü Onur ÇALIŞKAN
KAYMAKAMLIKÇA BELİRLENECEK SAYIDA, GARNİZON KOMUTANINCA
TESPİT EDİLECEK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
12 Dz. Binbaşı Cüneyt ÇETİNTAV
13  J. Asb.Kd. B Tarkan KANRA
NOTER 
14 Lâpseki Noteri  Türkan GÜNEY
İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
15 Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı  Halil ÖZER
ANA MUHALEFET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
16 Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı  Abdul Kadir ÖZEREN
TBMM'DE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
17 Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hüseyin DOĞAN
RESMİ GAZETEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE VE İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
BAŞBAKANLIK MENSUPLARI
18 İlçe Müftü Vekili İbrahim SEZGİN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI MENSUPLARI
19 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayhan GÜLER
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MENSUPLARI
20 Kadastro Mühendisi  Naci EKİN
21 Tapu Sicil Müdürü Ahmet KARATOSUN
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MENSUPLARI
22 Uludağ EDAŞ Lâpseki Şefi Serhat KUTLUER
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MENSUPLARI
23 Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü  Ertan GÜNAL
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MENSUPLARI
24 Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür V. Latif CANDAN
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI
25 İlçe Yazı İşleri Müdürü Hasan KARA
26 İlçe Nüfus Müdürü  Muhsin YEĞİNOĞLU
27 İlçe Özel İdare Müdürü Ahmet ALKAN
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MENSUPLARI
28 KÜTÜPHANE MÜDÜR V. Selver BOZCAADA
MALİYE BAKANLIĞI MENSUPLARI
29 İlçe Malmüdürü Ahmet ORUÇ
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MENSUPLARI
30 İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ
31 Şube Müdürü Zafer ÇELİK
32 Şube Müdürü Aydın Şafak KILIÇARSLAN
33 Halk Eğitim Merkezi  Müdürü                                           Orhan AKMAN
34 Aso Öğretmenevi Müdürü Durmuş YAYLACI
35 Adatepe İlkokulu Md Meltem KORKKUT
36 Çardak İlk/Ortaokul Abdul vasi ÇETKİN
37 Eçialan İlk/Ortaokulu Murat AKÇAKAYA
38 İsmail Baykurt İlk/Ortaokulu Zafer ÇELİK
39 Umurbey İlkokul Müdürü Ahmet AKYOL
40 25 Eylül İlkokulu Hakkı GÜZEL
41 Faik Güngör Ana Okulu Müdürü Dila Çiler ÇAN
42 Şehit Hüseyin Çetin İmam Hatip Okul Md. Kemalettin KOCAOĞLU
44 Plevne Orta Okulu Müdürü Ertan GÜNAL
45 Umurbey Ortaokulu Sezgin TUNA
46 İçtaş Çib.Metem Levent UYSAL
47 Hüseyin Akif Terzioğlu Lisesi Müdürü Abdullah YAVUZ
48 Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Engin TOPAL
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI
49 Lâpseki Orman İşletme Şefi Evren ARIK
50 Umurbey Orman İşletme Şefi                                                  
SAĞLIK BAKANLIĞI MENSUPLARI
51 İlçe Sağlık Müdürü Dr. Demet KELLECİ
52 Devlet Hasta. Başhekimi Dr. Bekir ŞAHİN
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI MENSUPLARI
53 PTT Müdürü  Engin KARAMAN
KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
54 Ziraat Bankası Lâpseki Şube Müdürü Gürsel ÖNDER
55 Halk Bankası Lapseki Şube Müdürü Hilal YAŞAR
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
56 Demokrat Parti İlçe Başkanı Yüksel ÜSTANALP
İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
57 Lâpseki İlçesi Genel Meclis Üyesi AK PARTİ Tayfun SEVİM
58 Lâpseki İlçesi Genel Meclis Üyesi AK PARTİ Hasan ENGİN
59 Lâpseki İlçesi Genel Meclis Üyesi MHP Ali KOLTUK
60 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Muammer TEMEL
61 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Sevda KILIÇ
62 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Hakan GENÇ
63 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Metin YILMAZ
64 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Mehmet SAĞLAM
65 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Mehmet KEHYE
66 Belediye Meclis Üyesi MHP Necati YALÇINKAYA
67 Belediye Meclis Üyesi MHP İhsan AKYOL
68 Belediye Meclis Üyesi MHP Aynur KURT
69 Belediye Meclis Üyesi MHP Abdullah DİNDAR
70 Belediye Meclis Üyesi CHP Nilüfer SOYUPAK
MESLEKİ KURULUŞ TEMSİLCİLERİ
71 Ziraat Odası Başkanı İsmail SEVİM
72 Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cengiz TEOMAN
73 Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cengiz TEOMAN
74 Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İbrahim ERGİN
BASIN MENSUPLARI AJANSLAR, ULUSAL GAZETE VE TV TEMSİLCİLİKLERİ
75 DOĞAN HABER AJANSI Orhan AKTUĞ
76 ANADOLU AJANSI Ercan ÖZÇETİN
77 İHLAS HABER AJANSI Mustafa UÇMAZ
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
78 Denizbank Müdürü Recep GÜLTEKİN
79 Türkiye İş Bankası Müdürü Emin AVSEREN
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
80 Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Ali Özkan ALDEMİR
81 Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Şenay KILIÇ