LÂPSEKİ HÜKÜMET KONAĞI “15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK VE DEMOKRASİ TOPLANTI SALONU”NDA MUHTARLARLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDI.
 
            İlçemiz Kaymakamı Sayın Tahir ŞAHİN, Lâpseki Belediye Başkanı Sayın Eyüp YILMAZ, Umurbey Belediye Başkanı Sayın Sami YAVAŞ, Daire amirleri ve Muhtarlarımızın katılımlarıyla düzenli olarak gerçekleştirilen Muhtarlarla Buluşma Toplantılarımıza devam edildi.
            Kaymakamımız Sayın Tahir ŞAHİN yaptığı konuşmada; 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ilçemiz merkez, belde ve köylerinde sükûnet ve güven içinde geçtiğini belirterek başta belediye başkanlarımız olmak üzere tüm muhtarlarımıza teşekkür etti ayrıca, yaz aylarının da gelmesiyle özellikle ilçemiz sahil şeridindeki köylerde bulunan günübirlik konaklama yerlerinin takibinin muhtarlarımız ve kolluk birimleriyle beraber bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da koordineli olarak takip edilmesinin ilçemizin güvenliği için gerekli olduğunu ifade etti.
            Lâpseki Belediye Başkanı Eyüp YILMAZ konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak; ilçe merkezinde yapımı hızla devam eden alt yapı ve üst yapı çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
             Umurbey Belediye Başkanı Sami YAVAŞ yaptığı konuşmasında; Ülkemizdeki ekonomik ve sosyal gelişmelerle birlikte Lâpseki ve Umurbeyin de bu olumlu gelişmelerden etkilendiğini ifade ederek, Umurbey’de yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu.